0
0
0
s2sdefault

NTV yayınlarından çıkan popüler kültür temelli kitabımız isminden anlaşılacağı üzere sağlık konusunu ele alıyor. Özellikle kültürümüzde yanlış bilinen veya eksik olan bilgilerin üzerinden geçerek doğrusunu anlatma amacını güden kitabımız içindeki bilgiler anlamında oldukça doyurucu. Konu başlıkları stili ile yazıldığından leblebi gibi tüketeceğinize, okumaya ara verdikten sonra da aynı şevkle devam edebileceğinize eminim.


cahil3saglikHalkımız cahil kavramını çok kişisel algılıyor ve bir hakaret olarak görüyor. Fakat cahillik bilgi eksikliği anlamına gelen bir kelime. Toplumumuz da sağlık konusunda malesef oldukça cahil. Büyüklerinin söylediği veya artık internet ortamında okudukları her bilgiyi doğru olarak kabul ediyorlar.


Bir doktor olarak toplumun tamamının kitap içindeki bilgileri bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Eski hurafe ve geleneklerden kurtulup doğrularını öğrenme yönünde atılacak en temel adımlardan birisi bu kitabı okumak olabilir. Gerçek bir tıp doktoru tarafından halkın anlayabileceği sadelikle yazılmış kitabımız gerçekten okunmaya değer nitelikte. Gripten ishale, kalp krizinden spora kadar çok geniş bir yelpazede bilinmesi elzem olan bilgileri size sunuyor.
Okuması keyifli, sizi sıkmayan ve gerçek bilgiye dayanan bu kitabı tüm halkımızın okumasını şiddetle tavsiye ediyorum


Kitap adı: Cahillikler kitabı 3 – Sağlık
İlk basım: 2009
Yayınevi: NTV
Yazar: Werner Bartens